PROLUX
WIDOCZNIE WIĘCEJ ŚWIATŁA


Autorska konstrukcja profilu PVC ramy i skrzydła oraz większa powierzchnia szyby dają do 22%* więcej światła niż standardowe okna PVC.
* Wartość uśredniona zysku światła szyby w oknie Prolux wyposażonym w słupek ruchomy z klamką centralną w stosunku do standardowych rozwiązań okien ze słupkiem ruchomym.

Wybierz swój kolor

Izolacja

Im niższa wartość współczynnika przenikalności cieplnej okna UW, tym mniejsze straty energii i niższe koszty ogrzewania. Profil Prolux ze współczynnikiem Uw na poziomie 0,9 (z szybą Ug=0,6 i ramką Warmatec) nie tylko spełnia, ale również przekracza zaostrzone normy w zakresie izolacyjności cieplnej, gwarantując komfort przebywania domowników.

Komfort

Ten mechanizm rozszczelniający skrzydło umożliwia dopływ świeżego powietrza do pomieszczenia bez konieczności uchylania bądź otwarcia okna. Znakomicie sprawdza się w czasie, gdy temperatura nie spada poniżej 0 stopni C.
...

Bezpieczeństwo

Autorskie wzmocnienie profilu ze stali ocynkowanej wielokrotnie gięte pozwala na projektowanie okien o dużych gabarytach. Jego grubość, kształt i geometria zapewniają sztywność, prawidłowe funkcjonowanie i niezmienność kształtu okien przez wiele lat. To również dodatkowe zabezpieczenie okna. Montaż zbrojenia stalowego w skrzydle PROLUX jest chronione zgłoszeniem patentowym.

Estetyka

Unikalne rozwiązanie wykończenia uszczelki przyszybowej pod kątem 45°, listwa przyszybowa w harmonii z krzywizną skrzydła oraz specjalne zaślepki na odwodnienia w kolorze odpowiadającym barwie sheffield oak podnoszą walory estetyczne okna.

Zobacz inne okna

Okna Oknoplast

PIXEL

Doskonałe połączenie elegancji, estetyki i nowoczesnych technologii

Zobacz więcej!

Okna Oknoplast

WINERGETIC PREMIUM PASSIVE

Kosmiczna technologia teraz w twoich oknach

Zobacz więcej!

Okna Oknoplast

WINERGETIC PREMIUM

Nowy wymiar energooszczędności

Zobacz więcej!

Okna Oknoplast

KONCEPT

Widocznie więcej klasyki

Zobacz więcej!

Zapraszamy do salonów

Nova-BudRADOM

ul. Warszawska 156
tel 730 281 334
novabud.radom@oknoplast.com.pl

Nova-BudGRÓJEC

ul. Armii Krajowej 15
(wejście od ul. Kościelnej)
tel 48 332 21 63
novabud.grojec@oknoplast.com.pl

Nova-BudZWOLEŃ

ul. Wojska Polskiego 97
tel 48 370-31-22
novabud@oknoplast.com.pl

Nova-BudKOZIENICE

ul. Radomska 57
tel 502-154-800
novabud.kozienice@oknoplast.com.pl