DRZWI CIEPŁO I BEZPIECZNIE!

Gwarantem najwyższej jakości produktów ALUHAUS jest Grupa OKNOPLAST
– jeden z czołowych producentów stolarki otworowej oraz lider innowacji w Europie.

CAMBRIA

Zobacz więcej

W ofercie ALUHAUS znajduje się bogaty wybór drzwi zewnętrznych, charakteryzujących się wysoką jakością i nowoczesnym wzornictwem.Drzwi sygnowane marką ALUHAUS odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie designu, funkcjonalności i parametrów technicznych. Linia Elite pozwala na idealne dopasowanie drzwi do rodzaju i charakteru obiektu. Wszystkie modele dostępne są w wielu wersjach kolorystycznych, do wyboru są kolory palety RAL, kolory strukturalne i drewnopodobne. W linii Elite kolor drewnopodobny powstaje w technologii Decoral, która umożliwia wykonanie rysunku słojów drewna, co znacznie podnosi estetykę drzwi.

Drewniane drzwi dla wszystkich ceniących sobie wrażenia jakie daje drewno. Tradycja i nowoczesność na każdą kieszeń. Połączenie piaskowanej szyby i różnych frezowań będzie pasować do wielu domów. Zastosowany w drzwiach materiał izolacyjny gwarantuje ich znakomitą izolacyjność termiczną, natomiast aluminiowy próg z uszczelką dodatkowo je uszczelnia. Wybrane modele drzwi dostępne są tylko w sieci VOX. W skład kompletu wchodzą: skrzydło, ościeżnica w kolorze skrzydła, próg aluminiowy z uszczelką, trzy zawiasy, wręg przeciwwłamaniowy oraz dwie uszczelki. Dostępne kolory: dąb złoty oraz orzech.

FAV 11/1

Zobacz więcej

FAV 15/2/INOX

Zobacz więcej

Podstawą tworzenia wysokich jakościowo produktów w firmie Stolpaw jest dobór odpowiedniego materiału oraz wysoce wyspecjalizowany proces produkcji. Wysokogatunkowy i specjalnie selekcjonowany surowiec poddawany jest obróbce we własnym tartaku i komputerowo sterowanej suszarni komorowej. Do produkcji używany jest najwyższej jakości klej, zapewniający trwałe i pewne połączenie odporne na wilgoć oraz zmiany temperatur. W trosce o środowisko naturalne drzwi malowane są metodą hydrodynamiczną i wyłączenie ekologicznymi, wodorozcieńczalnymi farbami i lakierami akrylowymi. Uzyskana w ten sposób powłoka lakiernicza doskonale zabezpiecza je przed szkodliwym oddziaływaniem czynników atmosferycznych.

Zapraszamy do salonów

Nova-BudRADOM

ul. Warszawska 156
tel 730 281 334
novabud.radom@oknoplast.com.pl

Nova-BudGRÓJEC

ul. Armii Krajowej 15
(wejście od ul. Kościelnej)
tel 48 332 21 63
novabud.grojec@oknoplast.com.pl

Nova-BudZWOLEŃ

ul. Wojska Polskiego 97
tel 48 370-31-22
novabud@oknoplast.com.pl

Nova-BudKOZIENICE

ul. Radomska 57
tel 502-154-800
novabud.kozienice@oknoplast.com.pl