BRAMY ROLOWANE RollMatic
Rozwiązanie w przypadku braku miejsca na mocowanie wewnątrz


Rolowana brama garażowa RollMatic firmy Hörmann dzięki swojej konstrukcji zapewnia maksymalną ilość miejsca na parkowanie zarówno w samym garażu, jak i przed nim. Również obszar sufitu pozostaje wolny i może być dodatkowo wykorzystany. Dla garaży z małym nadprożem i/lub nieweilką ilością miejsca po bokach oferujemy bramę RollMatic jako bramę rolowaną na zewnątrz. Profile bramy RollMatic są wykonane z wysokiej jakości aluminium odpornego na korozję i wypełnione są równomiernie twardą pianką poliuretanową.

Powody, dla których warto wybrać garażową bramę rolowaną Hörmann RollMatic

Previous Next

Perfekcyjnie dobrane elementy


...

1. Dobrze chroniony wał nawijający

Standardowa obudowa wału nawijającego prawie całkowicie zapobiega ingerencji w nawijanie bramy, a ponadto chroni płaszcz otwartej bramy przed zabrudzeniem i uszkodzeniem. W kolorowych bramach lub bramach z powierzchnią Decograin obudowa jest wykonana w kolorze płaszcza bramy. Natomiast dla bram z powierzchnią Decopaint obudowa jest dostarczana w podstawowym kolorze bramy.

...

2. Mechanizm sprężyn naciągowych z systemem sprężyny w sprężynie

W bramach rolowanych RollMatic firmy Hörmann podwójne sprężyny naciągowe i podwójne stalowe liny zabezpieczają płytę bramy przed opadnięciem w każdym położeniu. Opatentowany system sprężyny w sprężynie i przezroczysta osłona uniemożliwiają wypadnięcie pękniętej sprężyny, zapobiegając w ten sposób wypadkom.

...

3. Pierścienie łożysk odporne na ścieranie

Zastosowanie materiałów odpornych na ścieranie zapobiega odciskaniu się pierścieni łożysk na górnych profilach kurtyny bramy.

...

4. Standardowe kotwy przeciwwiatrowe

Bramy rolowane RollMatic firmy Hörmann są odporne nawet na duże obciążenia wiatrowe (do klasy 4). Standardowe kotwy przeciwwiatrowe umieszczone w końcówkach profili bezpiecznie utrzymują bramę w prowadnicach. Dodatkową zaletą jest zwiększona ochrona przeciwwłamaniowa.

...

5. Prosty montaż

Bramy rolowane RollMatic są szybkie i łatwe w montażu. Boczne szyny prowadzące, maskownica nadproża i napęd są przykręcane śrubami do ścian garażu i do nadproża. Następnie bez wysiłku za pomocą pasów i napędu płaszcz bramy naciąga się na wał nawijający i przymocowuje.

...

6. Zestaw montażowy do niwelacji

W przypadku nierównych ścian pomocny jest opcjonalny zestaw montażowy do niwelacji przeznaczony do zlicowanego montażu bramy. Zestaw jest szczególnie przydatny w przypadku modernizowanych garaży i drewnianych konstrukcji ściennych.

Zapraszamy do salonów

Nova-BudRADOM

ul. Warszawska 156
tel 730 281 334
novabud.radom@oknoplast.com.pl

Nova-BudGRÓJEC

ul. Armii Krajowej 15
(wejście od ul. Kościelnej)
tel 48 332 21 63
novabud.grojec@oknoplast.com.pl

Nova-BudZWOLEŃ

ul. Wojska Polskiego 97
tel 48 370-31-22
novabud@oknoplast.com.pl

Nova-BudKOZIENICE

ul. Radomska 57
tel 502-154-800
novabud.kozienice@oknoplast.com.pl